Dárkové poukazy

Dárkové poukazy a předplatné

Darujte svým blízkým, kamarádům, či zaměstnancům MASÁŽ – dárek, který jim přinese nejen odpočinek a fyzické i psychické uvolnění, ale také odstraní únavu, svalovou ztuhlost a bolestivost.
Nabízím dárkové poukazy i předplatné na všechny druhy masáží, které jsou uvedeny v ceníku

Dárkový poukaz lze vystavit:

a) na peněžní částku (se jménem obdarovaného nebo bez něho). Obdarovaný si může sám vybrat druh                    masáže
b) na určitý druh a délku masáže (se jménem obdarovaného nebo bez něho) – v tomto případě budete znát            cenu za poukaz jen vy a já
c) na peněžní částku i druh masáže (se jménem obdarovaného nebo bez něho)
d) dárkový poukaz na předplatné

Platnost dárkových poukazů je 6 měsíců od data vystavení (u předplatného 12 měsíců). Dárkový poukaz pečlivě uschovejte.

Jak lze zakoupit dárkový poukaz

1) Přímo v provozovně
     na adrese Pernštýnská 43, Pardubice, a zaplatit hotově. (Je nutné se dopředu telefonicky domluvit, abych se       vám mohla věnovat (tel.: 603 102 881).) 
2) Zaslání dárkového poukazu e-mailem
     Poukaz si můžete vytisknout nebo přeposlat obdarované osobě. Jakmile obdržím e-mailem nebo telefonem       vaše pokyny, o jakou konkrétní službu máte zájem, vystavím vám zálohovou fakturu a zašlu vám ji. Po                 připsání částky na účet 1030718771/6100 u Equa bank, vám přijde do e-mailu zakoupený dárkový                         poukaz v pdf souboru. (Jako variabilní symbol uveďte číslo faktury. Pro přehlednost je dobré uvést i jméno           do poznámky.)
3) Zaslání dárkového poukazu poštou na dobírku
     Po získání informací e-mailem nebo telefonem, o jakou službu máte zájem, vám bude poukaz odeslán                 doporučeným dopisem s dobírkou. (K ceně poukazu bude připočítáno poštovné, dobírečné a manipulační           poplatek v celkové výši 110,-Kč. )
4)  Zaslání dárkového poukazu poštou po úhradě částky na můj účet
     Po obdržení informací o požadované službě vám bude e-mailem zaslána zálohová faktura. Jakmile bude             provedena platba na účet 1030718771/6100 u Equa bank, bude vám poukaz zaslán doporučeným dopisem         na vámi zadanou adresu. Při platbě uveďte jako variabilní symbol číslo faktury. Pro přehlednost je dobré             uvést do poznámky i jméno. Dárkový poukaz bude odeslán následující pracovní den od připsání platby na           můj účet. (K ceně poukazu bude připočítáno poštovné ve výši 50,- Kč.)

Co potřebujeme znát při objednání dárkového poukazu:
– vaše jméno a příjmení
– váš telefon
– váš e-mail

– vaši doručovací adresu (pokud bude poukaz zasílán poštou)
– cenu poukazu 
– druh masáže, pokud si ji obdarovaný nebude vybírat sám
– druh dárkového poukazu (viz body a), b), c), d) výše
– zda chcete mít na poukazu uvedené jméno obdarovaného

V případě jakékoli nejasnosti mě, prosím, kontaktujte na telefonu 603 102 881.V případě zadání jakékoli objednávky a poskytnutí osobních dat zároveň dáváte souhlas s jejich zpracováním pro účely obchodního kontaktu s masážním salonem. Tato data nebudou předána třetí osobě. O vymazání těchto dat můžete kdykoli požádat písemně nebo prostřednictvím e-mailu.